Live sushi

Doporučujeme Vám naši mimořádnou speciální nabídku na uspořádání „Live-sushi“.
Seznámíte se zde se zajímavými surovinami k výrobě sushi pokrmů, s doporučením inventáře a v neposlední řadě s designovým stylingem Vašeho Sushi baru.

Tým kuchařů firmy Exclusive art catering by vám rád představil SUSHI, tradiční japonský pokrm, který pro Vás naservírujeme, nebo přímo před Vámi uvaříme na Vaší domácí či firemní akci.

V krátkosti se podíváme do historie SUSHI.  Sushi je tradiční japonský pokrm,
který se v 7. století našeho letopočtu rozšířil po celé Asii hlavně díky rozkvětu buddhismu, který striktně zakazoval konzumaci masa. Lidé se v této době začali uchylovat ke konzumaci syrových ryb, se kterými je sushi ideální kombinací.
Podobu dnešního sushi tento pokrm získal až v 19. století našeho letopočtu.

SUSHI znamená v doslovném překladu "kyselá rýže".

Samozřejmě sushi se dá podávat s různou zeleninou, tofu, houbami a dalšími surovinami podle chuti. Sushi také doprovází velký výběr dochucovacích prostředků, různých omáček a nakládaných zeleninek. Tyto kombinace zaručí nejen vyváženost pokrmů, ale také velký přísun prospěšných látek jako je jód, mastné kyseliny, proteiny a minerály. Díky tomu můžeme sushi zařadit mezi zdravou výživu.

Někdo považuje sushi za životní styl a není se čemu divit, jelikož příprava sushi záleží pouze na fantasii a chuti, proto Vám Exclusive art catering přeje příjemnou zábavu.