Pronájem limuzíny - luxus, který stojí za to

Jistě každý z nás alespoň jednou v životě snil o tom, svést se v opravdu krásném a luxusním autě. Společnost limuzin servis Lincoln, která nabízí pronájem limuzin a jejíž nabídku naleznete na internetových stránkách www.linkoln.cz, vám tento sen ráda splní. Kromě limuzíny Lincoln 120" se můžete svést také v Porsche Cayenne, BMW X6 nebo Mercedes Vito.

Limuzina k pronájmu - pouze pro bohaté?

Většina lidí si stále ještě myslí, že limusina je pouze pro bohaté. Nenechte se však mýlit! Tento luxus si můžete dopřát i vy, právě díky pronájmu.

Chystáte se mít svatbu, oslavu nebo jinou společenskou akci v Praze, v Kladně či jiném místě naší republiky? Či pouze překvapit své přátelé luxusním dárkem? Nejvyšší čas splnit si sen a pronajmout si limusinu u Limuzin servis Lincoln!

Svatební limuzína k pronájmu?

Luxusní limuzína k pronajmutí Lincoln 120" je 10 metrů dlouhá a disponuje odděleným salonkem pro 8 osob. Salonek je samozřejmě vybaven klimatizací, osvětleným stropem, DVD a CD přehrávačem. Na požádání je možno vybavit bar alkoholickými i nealkoholickými chlazenými nápoji. Bílá barva s chromovými doplňky, barevným osvětlením interiéru a koženým čalouněním tvoří dominantu tohoto vozu.

Porsche Cavenne - tento luxusní automobil Vám nabízí veškerý komfort, jako jsou vyhřívaná sedadla, celokožený interiér, klimatizace, audio, CD atd. Vůz je určen pro maximálně 4 osoby.

Mercedes Vito - luxusní mikrobus až pro 9 osob vhodný na dovolené, cestování, kulturní akce, sportovní utkání apod. Nabízí dostatek místa pro pasažéry včetně zavazadel. Luxusní výbava, variabilní interiér, dvojitá klimatizace, CD, tmavá okna. Mercedes Vito je optimální také jako doprovodné vozidlo pro svatebčany.

Limuzína k pronájmu - užijte si svůj den "D"

Veškeré snahy Lincoln limuzíně servis jsou samozřejmě zaměřeny na spokojenost zákazníka, proto tomu odpovídají i služby. Pronájem všech vozů, ať už zn. Lincoln, Porsche Cavenne, BMW X6 nebo Mercedes Vito je samozřejmě včetně zkušeného a reprezentativního řidiče. Váš den "D", ať už se jedná o svatbu, výročí, promoci nebo "pouze" společenskou akci, musí být přeci naprosto dokonalý!

Užijte si proto svůj den a nechte se hýčkat luxusem!

Pro objednání volejte +420 777 01 88 10 nebo navštivte internetové stránky www.linkoln.cz.

BMV X6

BMV X6 je úplně první Sports Activity Coupé na světě. Spojuje v sobě agilitu, jízdní výkon a atletický design velkého BMW Coupé s všestranností SAV. BMW tak opět definuje zcela nový koncept vozu.